Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Медзаклади Буковини отримали п’ять комп’ютерних томографів


Обстеження за допомогою сучасного діагностичного обладнання стало безоплатним для буковинців у п’яти опорних медичних закладах області Буковина отримала за програмою Президента України «Велике будівництво» п’ять комп’ютерних томографів.

Як пояснила заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Марія Поліщук у ефірі програми "Суть речей на РАДІО 10", апарати встановили у п’яти опорних медичних закладах.
 
Це лікарні інтенсивного лікування першого та другого рівня (тобто вони надають допомогу у разі виникнення патологічних станів, що загрожують життю, та потерпілим під час надзвичайних ситуацій, – ред.).

Ідеться про обласну та лікарню швидкої медичної допомоги у Чернівцях, а також про Сторожинецьку, Вижницьку та Сокирянську лікарні. За програмою «Велике будівництво» тут також повністю оновили приймальні відділення.

За словами Марії Поліщук, комп’ютерні томографи в області працювали, проте належали вони приватним фірмам, тож за обстеження, відповідно, доводилося платити. Апарат, зробити діагностику на якому можна було безкоштовно, маючи направлення від лікаря, працював тільки один – у онкологічному центрі.

«Нині ж маємо п’ять комп’ютерних томографів, шостий – у онкологічному центрі. Таким чином, створено сітку, котра в змозі обслуговувати велику кількість пацієнтів», – сказала Марія Поліщук.

Аби зробити комп’ютерну томографію безоплатно, необхідне направлення від лікаря – сімейного або ж профільного фахівця.
Адреси лікарень із комп’ютерними томографами:
 
• ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня" – вулиця Головна,137
• ОКНП "Чернівецька лікарня швидкої медичної допомоги" – вулиця Фастівська, 2
• Сокирянська лікарня – вулиця Ольги Кобилянської, 43
• КНП «Сторожинецька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» – вулиця Видинівського, 22
• Вижницька багатопрофільна лікарня – вулиця Бурги, 5
скачать dle 10.5фильмы бесплатно