Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях команда Клічука майже вдвічі підвищує вартість опалення

Smart Travel Буковина

Проєкт рішення про здорожчання опалення оприлюднили на офіційному сайті чернівецької міської ради

Вслід за водопостачанням та проїздом у маршрутках у Чернівцях здорожчає і опалення. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті чернівецької міської ради.

Згідно документу теплопостачання у Чернівцях здорожчає на 74%, з 1204 грн/Гкал до 2095,81 грн/Гкал.

 

«Визначити для МКП «Чернівцітеплокомуненерго» на опалювальний період на 2021-2022 роки економічно обґрунтований тариф натеплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання (без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів) для потреб населення на рівні:
Тариф на теплову енергію в розмірі 2095,81 грн/Гкал (з ПДВ)», - йдеться у тексті документу, який мають розглянути на наступному засіданні виконавчого комітету чернівецької міської ради.

 

Слід зазначити, що влітку, до меморандуму про не підвищення вартості опалення, команда Клічука  підвищила вартість опалення до 2017 грн/Гкал, а потім змушені вже були повернути попередній тариф. Тож тепер вартість опалення зросте ще більше і становитиме 2095,81 грн/Гкал.

Щоправда почне діяти цей тариф з осені. В цьому опалювальному сезоні буде діяти меморандум підписаний між Президентом, Урядом та мерами міст про не підвищення тарифу на теплопостачання. Тож завдяки цьому чернівчани поки платитимуть 1204 грн/Гкал. Різницю в тарифі покриває держава, і в грудні на рахунки чернівецької міськради надійшло 108 млн грн з держбюджету. Тож тепер міськрада спробує отримати від держави ще більше коштів. А чернівчан чекає стрімке здорожчання опалення по затвердженому тарифу вже восени цього року.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно