Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівецькій ОДА офіційно представили начальницю Служби у справах дітей


Чиновниця зазначила, що на новій посаді усіляко сприятиме тому, аби діти, котрі з тих чи інших причин опинилися у складних життєвих обставинах, мали належний догляд, допомогу та підтримку
У Чернівецькій ОДА офіційно представили начальника Служби у справах дітей. Конкурс на цю посаду виграла Наталія Кошурба.
 
Про це повідомляє Чернівецька ОДА.
 
Заступниця голови ОДА Ірина Ісопенко привітала її та побажала успіхів у роботі. 
 
«Упевнена, що Служба із новим керівником ефективно дбатиме про забезпечення прав дітей, їхню потребу у освітніх, соціальних послугах та добробуті», – сказала Ірина Ісопенко. 
 
Нова начальниця Служби у справах дітей також склала присягу держслужбовця. 
 
За словами Наталії Кошурби, вона завжди хотіла працювати з дітьми, саме тому уже п’ятий рік поспіль є вихователем вихідного дня в одній із дитячих соціальних установ області. 
 
«У вихідні дарую їм домашній затишок, ми багато гуляємо та граємося», – розповідає про свою діяльність нова керівниця Служби у справах дітей.
 
 
Як пояснила Наталія Кошурба, на новій посаді усіляко сприятиме тому, аби діти, котрі з тих чи інших причин опинилися у складних життєвих обставинах, мали належний догляд, допомогу та підтримку. 
 
Довідка
Наталія Кошурба 2012 року закінчила Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю «Соціальна педагогіка» та здобула кваліфікацію магістра соціальної педагогіки, викладача соціально-педагогічних дисциплін. 
З 2015 року працювала у Чернівецькій обласній раді на різних посадах – від помічника заступника голови до начальника відділу адміністративно-територіальної реформи та децентралізації. 
З вересня 2021 року до цього часу – заступник начальника відділу розвитку територій та інвестиційних проєктів виконавчого апарату Чернівецької обласної ради.
У 2020 році обрана депутатом Чернівецької районної ради.
Відзначена Почесними грамотами Чернівецької обласної ради у 2016, 2020 та 2021 роках.

У Чернівецькій ОДА офіційно представили начальницю Служби у справах дітей

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно