Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Мер Чернівців Роман Клічук не знає, яка вартість проїзду в громадському транспорті міста


Міський голова не орієнтується на скільки відзавтра піднімуть вартість проїзду

Сьогодні, на сесії чернівецької міської ради, депутати вкотре звернулися до міського голови Чернівців з вимогою переглянути рішення виконкому, яке прийняли 11 січня.

Нагадаємо, підконтрольний меру виконком проголосував за підняття тарифу на проїзд у маршрутках з 1 лютого на 4 гривні. При цьому міська влада проігнорувала вимоги громади розглянути можливість пільгового перевезення для учнів шкіл та учасників АТО.

Наразі чинний тариф на проїзд у маршрутках 5 гривень, а в режимі спецперевезень, вартість становить 7 грн. Відзавтра тариф зросте на 4 гривні і буде становити вже 9 гривень, як в звичайному режимі, так і в режимі спецперевезень.

Проте міський голова Чернівців Роман Клічук, виявилось навіть не знав, що його ж рішенням завтра піднімають тариф на 4 гривні, тож він заявив на сесії, що тариф піднімають лише на 2 гривні.

Мера виправили депутати, які розповіли йому, які зараз тарифи на проїзд у громадському транспорті міста.

«Можливо ви не знаєте, то я вам нагадаю, що тариф у нас 5 гривень, на період пандемії ми підняли до 7 гривень в режимі спецперевезень, після пандемії тариф мав би повернутись автоматично до 5 гривень», - розповів Роману Клічуку депутат Михайло Яринич.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно