Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині чоловік упродовж року погрожував своїй бабусі фізичною розправою


Працівники поліції реагували на кожне повідомлення від жінки, складали протоколи про адміністративне правопорушення на кривдника та проводили з ним профілактично-роз’яснювальну роботу про неприпустимість таких дій
Поліцейські довели причетність чернівчанина до психологічного насильства над своєю бабусею. За такі дії чинним законодавством передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк до двох років. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області. 

Під час досудового розслідування співробітники Чернівецького районного управління поліції встановили, що раніше судимий за майнові злочини 28-річний місцевий житель з лютого 2021 року перебував на превентивному обліку Національної поліції за категорією «сімейний кривдник».

Поліцейські з’ясували, що чоловік упродовж року ображав свою 65-річну бабусю нецензурною лайкою, шарпав її за одяг та погрожував фізичною розправою. Працівники поліції реагували на кожне повідомлення від жінки, складали протоколи про адміністративне правопорушення на кривдника та проводили з ним профілактично-роз’яснювальну роботу про неприпустимість таких дій.
 
Першотравневий районний суд міста Чернівці неодноразово визнавав правопорушника винним у вчиненні адміністративних правопорушень передбачених статтею 173-2 КУпАП. На чернівчанина було накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафів, а також арешт строком на 8 діб.

Однак чоловік продовжував чинити психологічне насильство відносно своєї бабусі, яке відповідно до висновку судово-психіатричної експертизи, призвело до психологічних страждань та погіршення якості життя жінки.

Слідчі поліції зібрали достатньо доказів систематичності вчинення таких насильницьких дій та довели причетність кривдника до вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом до суду.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно