Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині створять 5 мобільних Центрів соціально-побутових послуг для внутрішньо-переміщених осіб

Smart Travel Буковина

Діяльність реалізовується у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства»
На Буковині створять 5 мобільних Центрів соціально-побутових послуг для внутрішньо-переміщених осіб та вразливих груп населення.
 
Про це повідомляє ГО "Фонд "Буковина інноваційна”.
 
16 березня стартував проєкт "Створення 5 мобільних Центрів соціально-побутових послуг для внутрішньо-переміщених осіб та вразливих груп населення Чернівецької області”, який має на меті допомогти покращити умови проживання вимушених переселенців  у найбільш заселених прихистках Хотинської, Вижницької, Новоселицької, Сторожинецької, Чернівецької громад.
 
Діяльність реалізовується у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.
 
"Під час реалізації проєкту буде закуплено відповідне обладнання, саме: пральні машини, машини для сушіння, облаштовано місця для розігріву їжі. Надалі на баланс організацій-партнерів буде передано вказане обладнання. ГО зможуть мобільно передавати його до найбільш заселених прихистків на території своєї громади. У подальшому планується у створених на базі організацій-партнерів Центрів забезпечити також юридичні, психологічні консультації та інші важливі для переселенців послуги”, - зазначає керівник проєкту Тетяна Мосін.
 
Уже зараз партнерами проєкту стали  громадська організація  "Центр розвитку громад: Ідея, Дія, Результат”, комунальна установа  "Агенція розвитку міста” Хотинської міської ради, громадська організація «Новоселицька агенція економічного розвитку та транскордонної співпраці», громадська організація "Ми з України”.
 
Нагадаємо, що з початку російсько-української війни Буковина прихистила вже понад 53 тисячі вимушених переселенців. У Чернівцях та області, як правило, прихистки облаштовані у школах, гуртожитках, офісних приміщеннях в тому числі і громадських організацій та ін.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно