Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Гібридна платформа. "Репліка" - про діяльність фракції ОПЗЖ в облраді

Smart Travel Буковина

Чи відновить фракція ОПЗЖ в Чернівецькій облраді своє існування після завершення бойових дій?
Фракція "Опозиційної платформи - За життя" призупиняє роботу в Чернівецькій обласній раді. Про це офіційно повідомила прес-служба крайового парламенту.
 
"В цьому повідомленні мене збентежило усе. Я перечитав його декілька разів і так і не зрозумів позицію обласних депутатів.
Що значить призупиняє, цитую, "на період дії воєнного стану"? Чи означає це, що після завершення бойових дій фракція ОПЗЖ Віктора Медведчука відновить свою роботу в Чернівецькій обласній раді?", - зазначає телеведучий Святослав Вишинський в авторській програмі "Репліка".

Журналіст запитує, чому ця фракція взагалі продовжує своє існування, незважаючи на офіційну загальнодержавну заборону партії "Опозиційна платформа - За життя"? Також невідомо наразі, чи вийшли вказані депутати з політичної сили Медведчука, чи на всякий випадок зберігають партійні квитки у кишені?
 
"Чому депутати ОПЗЖ призупинили свою роботу у складі фракції лише 29 березня - більше ніж через місяць після початку російського вторгнення? І чи значить це, що в умовах воєнного стану вони продовжать свою роботу як позафракційні - аби після війни голосувати, ділити землю і бюджетні кошти під брендом "Опозиційної платформи"?", - каже Святослав Вишинський.


У 2014 році навіть у "Партії регіонів" усе було значно ясніше, зазначає телеведучий: чернівецькі депутати-регіонали або відразу виходили з партії - або, як Михайло Папієв, залишалися з нею до кінця:
 
"Ми мали якусь визначеність - а сьогодні її немає. Ні щодо майбутнього "Опозиційної платформи", ні щодо її бачення ключових питань розвитку області та Української держави". 
 
"Так, у мешканців Буковини за останній місяць виникло багато запитань до місцевих депутатів. Що фракція ОПЗЖ в обласній раді думає стосовно втечі свого однопартійця Віктора Медведчука? Як вона оцінює непевну позицію Української Православної Церкви щодо подальшого перебування в лоні Московського патріархату? І чи будуть представники проросійської партії відкликані з чернівецької ТВК?", - підсумовує автор "Репліки".

 


 скачать dle 10.5фильмы бесплатно