Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях вдруге за рік підвищиться вартість проїзду в маршрутках


Цього року міська влада вже підвищувала тариф за проїзд у маршрутках майже вдвічі: з 5 до 9 гривень
У Чернівцях знову подорожчають квитки на маршрутки. У Ратуші заявили про ймовірне зростання тарифу на проїзд у міських маршрутках, адже за таких цін на пальне тариф у 9 гривень є економічно необґрунтованим. Проте, скільки доведеться платити за одну поїздку поки невідомо.

У лютому цього року міська влада вже підвищувала тариф за проїзд у маршрутках майже вдвічі: з 5 до 9 гривень. Нині заговорили про чергове зростання вартості однієї поїздки. У ратуші запевняють: через дефіцит палива перевізники не в змозі забезпечити перевезення по графіку. А через збільшення його вартості їхати не вигідно. Тож посадовці звернулись до приватних підприємців, аби ті сформували справедливий тариф. 

"Економічні розрахунки подають саме перевізники. Ми звернулися до них, щоб вони нам подали свої економічно-обгрунтовані розрахунки і по процедурі ми будемо їх розглядати на виконавчому комітеті", - каже заступник Чернівецького міського голови ІГОР КРОХМАЛЬ.

Заступник міського голови запевняє, що в попередньому тарифі було закладено значно дешевшу вартість пального: 

"При незначному збільшенні тарифу, все-одно при такій вартості палива, перевізники не покриють свої витрати. Ми розуміємо, що в тарифі закладено вартість пального в районі 20 гривень, а зараз ми маємо ціни досить різні і звичайно, що тариф 9 гривень залишитися не зможе."

Нагадаємо, після знищення російськими окупантами Кременчуцького нафтопереробного заводу в Україні утворився дефіцит пального. Вартість дизпалива на Буковині нині коливається від 44 до 80 гривень за літр. Тож чи доведеться чернівчанам та гостям міста за вартість проїзду в маршрутках платити вдвічі чи втричі більше, стане відомо після того як перевізники подадуть свої обґрунтування тарифів. 
 
АНТОНІНА ФІГЕЛЬ

скачать dle 10.5фильмы бесплатно