Чернівецький Промінь логотип

Реклама
blago благо Чернівці Буковина

Громадською вбиральнею стала територія пам’ятки ЮНЕСКО у Чернівцях

Реклама
ЖК Uptown Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

Фото: Buk.News
Сквер - це пам'ятка садово-паркового мистецтва, місце загального відпочинку і медитації, тому тут варто дотримуватися елементарних норм поведінки Реклама

Справляють малу і велику природну потребу під парканом за рядом дерев, просто перед вікнами бічного фасаду "попівського" дому, під шведською стінкою на спортивному майданчику найтитулованішого у Чернівцях середнього навчального закладу. Хіба що найвідповідальніші (найсором'язливіші ?) відходять трохи далі і роблять те саме у дворі сусіднього будинку поміж гаражами місцевих мешканців. Проте навіть ця затишна місцина - все одно та сама зона архітектурної пам'ятки світового рівня зі списку ЮНЕСКО, яка до приходу у Чернівці в 1940 році "руского міра" приймала і захоплювала красою навіть іноземних володарів.
 
Про це пише видання Buk.News.

"Знайомі собачники, які завжди поспішають чимшвидше прибрати за власними чотирилапими друзями, наввипередки, перебиваючи одне одного, розповідають жахливі історії про загиджену навколо нещодавно відремонтованого скверу перед колишньою резиденцією митрополитів Буковини і Далмації територію. Трапляється, кажуть вони, що під парканом батьки садять випорожнятися одночасно по троє-четверо дітей.
 
І не має значення, чернівчани вони чи гості столиці Буковини. Так, проти природи, звісно, не попреш, але якщо ви планували згаяти цілий день у сквері, то варто було заздалегідь подумати, куди ваші діти підуть сц..ти і ср..ти. Навіть якщо сквер за доброю чернівецькою традицією, яка вимагає жерти всюди і скрізь, перетворили на точку швидкого харчування", - йдеться у дописі.


Автор статті цікавиться "ви можете собі уявити таку картину, що хтось спускає штати і починає гадити десь під пам'яткою ЮНЕСКО у Кракові, чи в іншому місті Європи? Тоді чому вдома собі це дозволяємо? Нас справделиво обурють повідомлення про рашистських покидьків, які ср...ли на підлогу в квартирах, де жили і спали. Тоді може не варто уподібнюватися до них? Ми ж запевняємо Європу, що ми інші".

На думку автора, сквер не дитяча площадка для ігор, а пам'ятка садово-паркового мистецтва, місце загального відпочинку і медитації. Тому дотримання елементарних норм поведінки у подібних до цього громадських місцях - обов'язок кожного. І то незалежно від віку. Бодай так, як це роблять відповідальні власники домашніх тварин, які прибирають за ними. А поки більше схоже на те, що людина, яка виставляє на загальний огляд продукти своєї життєдіяльності, явно програє тваринам у цьому змаганні.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
00:30
Майже 2 мільйони гривень збитків державі: підозру вручили податківцю
ВІДЕО
00:10
Книги не потрапили за кордон: митники та прикордонники вилучили старовинні видання
ВІДЕО
23:43
Вогонь помітили господарі: у Чернівцях горів будинок
ВІДЕО
23:38
У ДТП травмувалась пасажирка мотоцикла: водій був п’яним і під дією психотропів
ВІДЕО
23:16
Міста говорять мовою культури: у Чернівцях відкрили міжнародну виставку «Єрусалим – Чернівці»
ВІДЕО
23:01
У Чернівцях заборонять електросамокати
ВІДЕО
22:39
У Чернівецькій обласній лікарні заперечили чутки про закриття онкогематологічного відділення
22:32
Під час купання у Дністрі під водою зник 16-річний підліток
22:22
У Репужинцях під час купання в Дністрі зникли батько і двоє дітей
22:01
Почули голосний писк і плач: у Карпатах подружжя врятувало двох осиротілих ведмежат
21:10
На Буковині попрощались з відважними захисниками
ВІДЕО
20:01
У Чернівцях 25 червня запрошують на презентацію книги «Про Чернівці, поки несуть каву»
19:55
У Недобоївцях попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком, який передчасно пішов з життя
ФОТО
19:20
Артилериста з Буковини Дениса Никифорця нагороджено медаллю «Лицарський хрест»
18:40
Співали «гімн СВО» та чекали на прихід Росії: двом чернівчанам посилили покарання
ВІДЕО
17:45
57 років роботи: у Чернівцях замінили трубу, яка забезпечувала водою найбільшу котельню міста
17:38
У Чернівцях лікарі врятували пацієнта після інфаркту завдяки сучасному методу діагностики
16:58
1, 3 мільйони збитків на ремонтах шкіл і садочків: на Буковині трьом посадовцям повідомили про підозру
16:38
У Тернополі ветерана війни 50 днів утримували в ТЦК - через стан здоровʼя від нього відмовились усі частини
15:38
Буковинці жорстоко побили киянина: їх судитимуть
15:26
У Чернівцях 25 червня попрощаються із загиблим матросом Романом Баком
14:49
На Буковині ремонтують важливу автомагістраль, яка веде до Карпат
14:30
Спека до +30°С: синоптики розповіли, якою буде погода на Буковині у четвер
13:28
На Закарпатті з Тиси дістали тіло зниклої дитини
13:10
Оператори БПЛА Чернівецького загону завдали чергових втрат окупантам
12:42
У Дяківцях чоловік намагався вивезти до Румунії старовинні книги
12:15
У Чернівцях ледь не згорів вщент житловий будинок
11:34
У Чернівцях обмежили рух транспорту на чотирьох вулицях
11:10
У Реваківцях пʼяний мотоцикліст врізався в авто, його пасажирка зазнала травм
10:27
На Буковину суне спека: сьогодні очікується до +29°С
10:08
У додатку Резерв+ обмежили доступ до оформлення відстрочки
09:41
У Чернівцях сьогодні без води перебуватиме частина мікрорайону Роша
09:07
Буковина прощається із двома захисниками, які загинули на війні з росіянами
08:22
Моторошна ДТП: на Хмельниччині перекинувся туристичний автобус, що прямував до Болгарії
23:20
«Пернатий красень»: на Буковині зафільмували рідкісного червонокнижного птаха
ВІДЕО
Усі новини