Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У чернівецької громади відберуть історичну будівлю в центрі міста — «Репліка» Святослава Вишинського


Земля, нерухомість, комунальні підприємства одне за одним і за безцінь роздаються наближеним до мера бізнесменам
Закрите зібрання міських депутатів, на якому мер Клічук і його партія спільними зусиллями роздали різним структурам чернівецьку нерухомість і земельні ділянки – це була лише прелюдія до масштабного пограбування громади.
 
Про це йдеться у черговому випуску програми "Репліка" Святослава Вишинського на телеканалі "Чернівецький промінь". 

"Тепер міська влада вирішила всерйоз добити і роздерибанити комунальні підприємства. У тролейбусному управлінні прилаштували заправочку. В кіномистецькому центрі Миколайчука приватні офіси. А тепер настала черга головного кінотеатру міста «Чернівці». З якого раптом, ні з того ні з сього, вирішили зробити музей науки. І збути приміщення на баланс обласної ради. У чернівецької влади, виходить, немає інших важливих задач під час війни і під час економічної кризи – окрім створення музею науки. І не де-небудь, не в університеті – а в самому центрі міста, в будівлі діючого кінотеатру", - зазначає автор програми.
 
  
Те, що це колишня культова споруда, синагога Темпль, яку давно хоче повернути юдейська громада – ніхто навіть не згадує. Ніхто не дивиться на історію синагоги і на сучасне кінотеатру – адже міській владі закортіло саме зараз, і саме тут облаштувати музей. І чомусь для цього вирішили передати фойє будівлі – Чернівецькій обласній раді. 

"Вам не здається це надто дивним і надто заплутаним, і відверто кажучи – абсолютно непереконливим? Нагадаю, чернівецькі науковці ще 2 роки тому просили в мера Клічука приміщення для наукового музею, і науковцям його не дали. А тепер навздогін вирішили створити – але вже без науковців, і в іншому місці, і взагалі руками обласної ради.

За цими дивними шахер-махерами очевидно стоїть банальний інтерес віджати у чернівецької громади історичну будівлю в самому центрі міста. Прибутковий кінотеатр доведуть до банкрутства – і під приводом банкрутства знищать. А на його місці пропишуть фіктивну структуру, яка потім почне здавати приміщення в оренду. І ця оренда через пару років закінчиться повною приватизацією кінопалацу", - продовжує Святослав Вишинський.


До закінчення мерської каденції Романа Клічука залишилось цілих 3 роки, але в наш непевний час міський голова поспішає. Він не для того обирався мером, аби працювати для простих людей – його задача: покласти місто в кишеню. Земля, нерухомість, комунальні підприємства одне за одним і за безцінь роздаються наближеним бізнесменам.
 
А простим людям – дірку від бублика. Пляшечку води і три скибочки хліба.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно