Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чиновники Клічука тікають на заробітки — «Репліка» Святослава Вишинського


Чиновники зрозуміли безперспективність роботи в команді мера Клічука, від якого на заробітки в Польщу поривалася втекти навіть секретарка Чернівецьку громадськість шокувала інформація про те, що комерційний директор і начальник відділу розвитку водоканалу у воєнний час під прикриттям службового відрядження виїхали з України, і з закордону написали заяви на звільнення. 
 
Про це йдеться у черговому випуску програми "Репліка" Святослава Вишинського на телеканалі "Чернівецький промінь".

"Так, це саме та фотографія, де керівництво убитого водоканалу звітує про «обмін досвідом» з европейськими партнерами у Польщі. «Зазнімкувалися» з українським прапором, мужньо потисли руку і – залишилися в Европейському Союзі. 
 
Втім, я не виню цих людей за зміну місця проживання. Я вважаю, що незалежно від обставин кожен вільний і в праві обирати батьківщину. Тим більше, я не думаю, що ці люди тікали від війни – адже за своїми посадами вони мали бронь від мобілізації", - каже автор програми.
 

За словами Святослава Вишинського, причина в іншому. Просто чиновники зрозуміли безперспективність роботи в команді мера Клічука, від якого на заробітки в Польщу поривалася втекти навіть секретарка. Різниця лише в тому, що вони виїхали у відрядження за громадські кошти.
 
 
"Один, як стверджують наші джерела, не звільнився, а пішов у відпустку – тобто ще місяць, перебуваючи за кордоном, буде тягнути з міського бюджету наші гроші. Другий звільнився в телефонному режимі. І як я розумію, фотографії з виставки докладе у портфоліо – для пошуку нової роботи. 

Зрештою, все логічно. Все так і повинно було завершитись. Спочатку керівництво комунальних підприємств позвільняло і розігнало на заробітки простих трудяг тепломережі, тролейбусного управління і "Чернівціводоканалу". А тепер прийшла черга за ними", - каже журналіст.


На думку автора "Репліки", після ліквідації житлово-комунального господарства світами підуть від малого до великого, від простого сантехніка до начальника – який думав, що на біді людей можна наживатися вічно.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно