Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецькі обранці не захотіли позичити кошти на добудову КПП "Красноїльськ" і "Дяківці"


Політсила Клічука "Єдина Альтернатива" і "Європейська солідарність" не підтримали пропозицію, як не підтримав і сам мер
Сьогодні під час сесії Чернівецької міської ради відмовилися виділити 20 мільйонів гривень поворотної допомоги для добудови КПП "Красноїльськ" і КПП "Дяківці". 
 
 З проханням позичити кошти, враховуючи важливість запуску контрольно-пропускних пунктів в умовах воєнного стану, звернулася митниця. 
 
Під час голосування проєкт рішення про виділення коштів підтримали тільки фракції "Пропозиція", "Слуга народу" і "Народний контроль". Всього 9 голосів "за".
 
Політсила Клічука "Єдина Альтернатива" і "Європейська солідарність" не підтримали пропозицію, як не підтримав і сам мер.
 
Як відомо, функціонуваня КПП "Дяківці" і КПП "Красноїльськ", особливо в умовах воєнного стану є дуже важливим для країни.
 
Їх запуск допоможе додатково розвантажити рух через кордон.
 
"Україна веде перемовини з нашими європейськими сусідами, аби запустити спільні пункти пропуску та спільно проводити митний контроль, що ще більше прискорить процес проходження митниці", – заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

 Відкриття нових пунктів пропуску та пунктів контролю на українсько-румунському державному кордоні дозволить створити сприятливі умови для зменшення навантаження на існуючі пункти пропуску Чернівецької та Закарпатської областей в умовах воєнного стану, переконані в уряді.
 
Наразі ці два об'єкти мають різні ступені готовності. Про це повідомив очільник Чернівецької ОВА Сергій Осачук. Якщо КПП "Красноїльськ" – це понад 95% готовності, то КПП "Дяківці" – близько 75% готовності.

 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно