Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Карту мінних полів Херсонщини здав зрадник СБУ, якого переховували на Буковині


Зрадник видав ворогу сітку мінних полів і координував дії російської авіації, коли супроводжував колону херсонського СБУ в евакуацію
Голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко озвучив, хто саме з вищого керівництва області посприяв російському вторгненню .

Як інформує Цензор.НЕТ, про це посадовець повідомив в інтерв'ю "Укрінформу".
 
"Зараз ми вже також знаємо про затримання помічника начальника Херсонського УСБУ - начальника Антитерористичного центру Ігоря Садохіна, який працював на ворога", - сказав Самойленко.
 
Згідно із його твердженням, саме Садохін "видав ворогу сітку мінних полів і координував дії російської авіації, коли супроводжував колону херсонського СБУ в евакуацію".
 
"Я не військовий і не представник спецслужб, тому не можу дати повну оцінку. Але, на мій погляд, ворог чітко знав, де знаходяться всі мінні поля, він бив по КПВВ біля Криму та місцях дислокації прикордонних військ і рухався чітко по дорогах. Він не їхав полями. Тому розповіді про те, що наші мінні поля не спрацювали чи були розміновані, не відповідають дійсності. Усі ті тисячі мін залишаються встановленими. І чекають свого часу – може коли ворог відходитиме, вони якраз і спрацюють", - каже Самойленко.
 
"Садохіна було затримано ще в березні. І після проведеної перевірки, так розумію, президент України (Володимир Зеленський - ред.) звільнив із посади і керівника СБУ у Херсонській області Сергія Криворучка та позбавив його генеральського звання. Там зараз також працюють правоохоронці", - додав Олександр Самойленко.
 
Нагадаємо, що 2 березня цього року у Чернівцях було затримали помічника начальника управління СБУ у Херсонській області Ігоря Садохіна, який працював на російську розвідку.
 
За даними, які опублікував начальник патрульної поліції Жуков - обвинувачений коригував російський вогонь під час евакуації і "зливав" ворогу інформацію по військових частинах Херсона.
 
Затримання агента ФСБ Садохіна саме в Чернівцях було не випадковим, адже він дружить із тутешнім керівником Управління СБУ Компаніченком, який раніше теж працював у Херсоні.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно