Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Начальник Чернівецької СБУ "кришував" російську агентуру на Буковині, - журналіст


Слідство з'ясовує зв'язки керівництва Управління СБУ в Чернівецькій області з агентурою Кремля Про нові подробиці затримання полковника СБУ Ігоря Садохіна, якого звинувачують у державній зраді і роботі на російські спецслужби, у понеділок, 16 травня, розповів начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Сергій Осачук. За даними начальника ОВА, низка посадовців силових структур і державних органів ще перед початком війни були завербовані російською агентурою. 
 
У свою чергу, журналіст Василь Забродський звертає увагу на те, що у перші дні війни до Чернівців переїхали близько тисячі співробітників УСБУ Херсонщини, замість того, щоб зі зброєю в руках захищати своє рідне місто. І це в той час, коли тисячі простих мешканців Херсона просили дати їм зброю, аби захистити місто від окупантів.

Забродський заявляє, що затримання агента ФСБ Садохіна саме в Чернівцях було не випадковим, адже він дружить із тутешнім керівником Управління СБУ Компаніченком, який раніше теж працював у Херсоні.
 
"Для того, щоб російський розвідник спокійно працював в області, йому достатньо бути просто під покровительством начальника СБУ. Бо хто буде чіпати офіцера СБУ-шника, якщо його приятель начальник УСБУ?", - каже журналіст.
 
Забродський вважає, що таким чином в Чернівцях було створено "грунт, для того, щоб проростали всі ці антиукраїнські елементи".
 
Наразі слідство з'ясовує зв'язки керівництва Управління СБУ в Чернівецькій області з агентурою Кремля.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно