Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сергій Осачук закликав Консультативну місію ЄС допомогти боротися із корупцією у правоохоронних органах на Буковині


"Дуже важлива ваша присутність саме тут – для пришвидшення виконання вимог ЄС та політики Президента про очищення всіх регіонів від різного роду зловживань", - зазначив начальник Чернівецької ОВА Допомогти українській владі у реформуванні безпекового сектору – таку мету з 2014 року має Консультативна місія Європейського Союзу в Україні / EUAM Ukraine.

Про це ішлося під час зустрічі керівника мобільного підрозділу цього органу Йоахіма Петерса із начальником Чернівецької обласної військової адміністрації Сергієм Осачуком, повідомили в ОВА.

Це вже другий приїзд пана Петерса на Буковину. Він відвідував регіон із ознайомчим візитом наприкінці 2019 року. Нині ж керівник Консультативної місії цікавився, яка саме підтримка потрібна на місцях, аби змінити на краще роботу безпекових відомств.

Як зауважив Сергій Осачук, важлива мета України зараз – отримання статусу кандидата у члени Європейського Союзу. А для цього слід побороти корупцію, у тому числі й у правоохоронних органах. Тож потужною допомогою для Буковини стало б відкриття тут представництва Консультативної місії Європейського Союзу.

«Дуже важлива ваша присутність саме тут – для пришвидшення виконання вимог ЄС та політики Президента про очищення всіх регіонів від різного роду зловживань. Хочемо, аби з вашою допомогою Чернівецька область стала першою в Україні на 100% вільною від корупції у правоохоронних органах», – сказав Сергій Осачук.


Йоахім Петерс, своєю чергою, пообіцяв усіляко сприяти, аби це питання вирішилося позитивно.

За вагомий внесок у впровадження реформи правоохоронної та судової системи в Україні Сергій Осачук вручив Йоахіму Петерсу крайову відзнаку «На славу Буковини».
скачать dle 10.5фильмы бесплатно