Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Румунія підтримує прагнення України вступити до Європейського Союзу


Сергій Осачук зустрівся із виконавчим директором Регіонального бюро транскордонного співробітництва у місті Сучава Чезаром Грозаву
Румунія підтримує прагнення України вступити до Європейського Союзу та готова усіляко сприяти і допомагати у реалізації таких планів.
 
У цьому запевнив виконавчий директор Регіонального бюро транскордонного співробітництва у місті Сучава Чезар Грозаву, котрий зустрівся із начальником Чернівецької обласної військової адміністрації Сергієм Осачуком, пише Чернівецька ОВА.

«Українці мислять себе європейцями. І фундамент нового миру на нашому континенті базуватиметься на тому, що Україна стає членом Європейського Союзу», – зауважив Сергій Осачук.


Чезар Грозаву, своєю чергою, запевнив, що всі проєкти, які Україна та Румунія спільно реалізовували до початку повномасштабної війни, обов’язково будуть завершені. Наразі вже триває розробка нової програми транскордонного співробітництва, розрахована вона на період до 2027 року. Фінальний варіант мають затвердити до кінця цього року.

Він також розповів про благодійні проєкти, котрі зараз реалізовує бюро щодо українців, які постраждали через війну.

Румунія підтримує прагнення України вступити до Європейського Союзу

 

Румунія підтримує прагнення України вступити до Європейського Союзу

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно