Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

З'явився прогноз чисельності населення України після війни


За оцінками соціологічної групи Рейтинг, до України не повернеться 10% біженців Через війну населення України може скоротитися до 30 мільйонів осіб. Такий прогноз дав директор Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) Володимир Паніотто у коментарі РБК-Україна, пише Кореспондент.
 
"За даними нашого дослідження про еміграційні плани в 2017 році, 7% були налаштовані поїхати за кордон і там залишитися. І в 2018 році - те саме, тобто, це була стабільна цифра. Але вони не мали можливості тоді виїхати. А зараз - ідеальні умови для тих, хто вже давно хотів. Так що Україна втратить від 7% і більше населення. Але якщо умови будуть більш-менш стабільними, люди повертатимуться досить інтенсивно", - вважає експерт.

 
За оцінками соціологічної групи Рейтинг, до України не повернеться 10% біженців.
 
За даними ООН, кількість біженців з України, які набули статусу тимчасового захисту в країнах Європи, склала 3,407 млн. Ще кілька мільйонів громадян перебувають за кордоном без статусу біженця.
 
А за даними Євросоюзу, з початку війни з України виїхали понад 5,7 млн. людей, з них понад 2,8 мільйона українців повернулися додому.скачать dle 10.5фильмы бесплатно