Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

ДБР перевіряє можливу оборудку з медобладнанням та військовим спорядженням у Буковинському онкологічному центрі


Факти зловживань службовим становищем у медустанові наразі перевіряються
Працівники ДБР здійснюють досудове розслідування за фактом можливих оборудок зі стратегічною продукцією за участю службовців обласного комунального підприємства «Буковинський клінічний онкологічний центр».
 
Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.
 
У березні 2022 року між онкологічним центром та приватною фірмою був укладений договір на закупівлю ліків та військового спорядження вартістю у майже 4 млн грн. Серед номенклатури був військовий одяг, взуття, бронежилети, а також інші групи товарів, зокрема ліки та військові аптечки.
 
За оперативною інформацією слідства, закуплена для захисників країни продукція незаконно розпродавалась зловмисниками. Крім того, під час досудового розслідування виявлено, що протягом 2020-2022 року посадовці медичної установи за змовою із тією ж фірмою закуповували медичне обладнання та інвентар за цінами у 2-3 рази вище від середньоринкових.
 
Ці та інші факти зловживань службовим становищем наразі перевіряються. У червні 2022 року працівники ДБР провели низку обшуків в приміщенні онкологічного центру. За результатами слідчих дій було вилучено документацію, яка може свідчити про вчинення посадовцями закладу незаконних дій. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
 
Варто ноголосити, що на жаль, у світлі подій останніх 2 місяців слідчі дії вже не викликають у суспільства довіри. Адже всі попередні обшуки в медустановах та органах військової влади нічим не завершились.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно