Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Депутати всіх рад від проросійської ОПЗЖ мають скласти мандати, - Яна Брус


Мандати мають залишитися вакантними до того моменту, коли ми переможемо у війні і зможемо провести чесні вибори уже без проросійських сил Депутатка Чернівецької міської ради Яна Брус вважає, що депутати всіх рад від проросійської ОПЗЖ мають скласти мандати.

Так вона прокоментувала питання заборони діяльності проросійських партій, пише Чернівці.Online.

"Для фракції "Народний Контроль" питання заборони діяльності проросійських сил на Буковині зокрема і в Україні в цілому є одним з пріоритетів політичної діяльності. Ми схвально ставимося до прийняття відповідного законодавства та відповідних судових рішень, які заборонили діяльність більше десятка проросійських партій. Проте необхідно почату гарну справу довести до кінця та вивести "ватників" з усіх місцевих рад Буковини та України загалом.", - вважає Яна Брус.
 
 
"Ми знаємо, що відповідні рішення уже готуються у Верховній Раді і зі свого боку, не маємо допустити послаблень чи лазівок, які б допомогли уникнути політичної відповідальності проросійській колоні в місцевих радах. Громадяни та проукраїнські депутати мають вимагати того, щоб судове рішення про заборону політичної партії ОПЗЖ було підставою для припинення повноважень депутатів від такої партії, а замість вибувших депутатів від заборонених партій нові уже не мають заходити. Мандати ж мають залишитися вакантними до того моменту, коли ми переможемо у війні і зможемо провести чесні вибори уже без проросійських сил. Наша команда буде працювати над тим, щоб саме така постановка питання була реалізована !
В свою чергу - рекомендую депутатам від ОПЗЖ в Чернівецькій області, не чекати реалізації цього рішення, не намагатися "пропетляти", а самостійно скласти свої мандати, щоб не ганьбитися перед громадою! " - прокоментувала депутатка міськради.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно