Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині приводять до ладу важливі автошляхи


Із початку 2022 року підрядними організаціями ліквідовано 43 674 квадратних метрів ямковості на дорогах державного значення Чернівецької області.
Важливі автошляхи Буковини приводять до ладу, зокрема, ліквідовують вибоїни пневмо-струменевим методом. Про це інформує Чернівецька ОВА з посиланням на Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області.

Роботи виконують за допомогою спеціальної дорожньої машини з пневмогідравлічним обладнанням. Цей дорожній механізм за допомогою стисненого повітря видуває пил та чужорідні тіла з тріщин та ям на дорожньому покритті. І відразу ж заповнює їх спеціальними матеріалами – відсівом щебеню та бітумною емульсією.

Із початку 2022 року підрядними організаціями Служби, за допомогою різних технологій, ліквідовано 43 674 квадратних метрів ямковості на дорогах державного значення Чернівецької області.

Крім того, дорожники приділяють увагу і благоустрою – косять траву вздовж смуг відведення державних доріг та бар’єрного огородження, прибирають сміття на узбіччях та зупинках громадського транспорту, автопавільйонах.скачать dle 10.5фильмы бесплатно