Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Війна не стоїть на заваді коханню: на Буковині побралися 1160 пар молодят


В умовах воєнного стану наречені можуть укласти шлюб онлайн, якщо хтось із них або обоє – військовослужбовці За чотири місяці повномасштабної війни на Буковині одружилися 1160 пар молодят. Про це інформує Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.
 
У цілому на Прикарпатті, Тернопільщині, Закарпатті та Буковині взяли шлюб понад 8 тисяч пар. У шлюб вступали закохані жителі цих областей, так і вимушені переселенці з районів, де йдуть активні бойові дії.

Нагадуємо, що Кабінет Міністрів України спростив укладення шлюбів під час воєнного стану. Зокрема, термін реєстрації скорочується у зв’язку з безпосередньою загрозою для життя.

Зазначимо, в умовах воєнного стану наречені можуть укласти шлюб онлайн, якщо хтось із них або обоє – військовослужбовці. Уряд дозволив реєструвати шлюби з військовослужбовцями без їхньої присутності. У таких випадках наречений (наречена) подає заяву про державну реєстрацію шлюбу безпосередньому командиру (керівнику), який засвідчує справжність підпису на заяві та забезпечує її передачу до відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Така заява одночасно є підтвердженням згоди на шлюб.скачать dle 10.5фильмы бесплатно