Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

"Не виконуватиму незаконні вказівки": звільнився керівник ЧТУ Володимир Мунтян


Мер Клічук вже 4 рази змінював керівників ЧТУ Сьогодні після виходу з лікарняного звільнився директор Чернівецького тролейбусного управління Володимир Мунтян.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці КП "Чернівецьке тролейбусне управління".
 
"Перший день виходу на роботу з "лікарняного" та водночас останній робочий день Володимира Мунтяна на посаді керівника Чернівецького тролейбусного управління. Колектив ЧТУ щиро вдячний вам за ці 3 місяці співпраці. І хоч останні 2 місяці ви були практично відсутні, з яких останній місяць були на лікарняному, колектив в цей час продовжував плідно та безперебійно працювати", - йдеться у повідомленні.


Володимир Мунтян у свою чергу, заявив, що виконувати незаконні вказівки він не буде.
 
"Хочу зазначити, що виконувати незаконні вказівки, "прохання" та забаганки керівництва профільних департаменту та заступника міського голови не в моїх правилах, тому не дивлячись на певні досягнення в розвитку підприємства став незручним для них. Пропозиції щодо продовження контракту з боку міського голови не було, а якщо б і було - не став б погоджуватися" - стверджує Володимир.
 
Мер Клічук призначив Мунтяна керівником ЧТУ в лютому цього року. Попередній в.о. керівника ЧТУ Андрій Долгий, несподівано написав заяву на звільнення за власним бажанням. У коментарі журналісту «Чернівецького променя» Андрій Долгий зазначив, що його не примушували звільнятися, а рішення він прийняв сам. 

Володимир Мунтян є депутатом Чернівецької районної ради від партії «Батьківщина» та радником голови райради Руслана Домніцака.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно