Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Нардеп Мазурашу пригрозив виходом зі "Слуги народу" через партійних зрадників


Мазурашу також підтвердив, що Другановського і решту мали позбавити депутатства у день, коли Росія напала на Україну Народний депутат України від партії "Слуга народу" Георгій Мазурашу висловив публічну незгоду із рішенням голова політичної партії «Слуга Народу» Олени Шуляк, яка зупинила рішення Політичної ради Чернівецької обласної організації партії від 18 липня про скликання зборів Чернівецької обласної організації партії. 
 
Про це повідомляє видання buknews.com.ua.
 
За словами парламентаря, "збори ці мали відбутися 20.07.2022 р. Але напередодні дивним чином хтось якось щось «порєшав» (?) і голова партії скористалась правом зупинити рішення стосовно проведення Зборів Чернівецького обласного осередку… (Не знаю, чи взагалі раніше цим статутним пунктом користувались, а тут - опа-на, застосували) 
- Наразі мені невідомі якісь серйозні причини, аби це рішення було ухвалене не на користь зрадників і «внутрішніх колотильщиків»… Тому… Пробую з‘ясувати, раптом таки були якісь реальні поважні причини, а не просто зіграли на користь зрадників. Якщо про такі причини не повідомлять, - таки да, я тоді вийду з партії, - пообіцяв Мазурашу.

 
Народний депутат України від партії "Слуга народу" також озвучив перелік претензій до своїх колег-депутатів, які він до них має. 
 
1. Дивні списки кандидатів у депутати місцевих рад від партії "Слуга народу" на місцевих виборах-2020, які «злили», виставивши від «Слуги народу» ярих «порохоботів» (типу Булеги та їже подібних) та інших «випадкових», якими у 2019-му й не пахло серед відкритих прихильників Зеленського та «Слуги народу».
 
2. Зрадників і «внутрішніх колотильщиків» війна не спинила - вони далі «колотили» і «колотять» навколо «Слуги народу»:( Чого вартує типу переобрання голови фракції «СН» в облраді - з двома підробними підписами (відповідно до заяв до правоохоронних органів від тих, яким ті підписи приписали) і з повним ігнором вимоги (Положення), що обрання голови погоджується з обласним осередком партії.

Мазурашу також підтвердив, що Другановського і решту мали позбавити депутатства у день, коли Росія напала на Україну: 
 
"Реальний крок до початку очищення (через відкликання місцевих депутатів - імперативний мандат) мали зробити якраз тоді, коли рашисти пішли відкрито війною… Зрозуміло, що заплангвані збори ми тоді не провели. І це питання відклали «на потім», бо ж тепер пріоритет зрозумілий - робота на Оборону і Перемогу!"

  
Після того, як активні «колоти» не припинилися, Г.Мазурашу "ініціював проведення Зборів, щоби все-таки зробити офіційний крок до застосування імперативного мандату щодо зрадників і «внутрішніх колотильщиків». Збори ці мали відбутися 20.07.2022 р., проте їх проведення призупинено. 
 
- Досить, що з нас сміялися «порохоботи» і Ко у 2019-му за те, що ми «топили за клоуна», досить, що ті ж сміялися, коли кадрові рішення приймались з повним ігнором нашої позиції, досить що опоненти сміялись з нашої політичної сили, коли на місцевих виборах від «Слуги народу» повисували тих, які донедавно з нас же і сміялись:), то вже миритися з тим, що зрадники і «внутрішні колотильщики» разом з опонентами відверто знущаються з бренду «Слуга народу», а нам голова партії не дозволяє очиститись від цього всього - вибачайте, це вже за межами сприйняття… - аргументував  Мазурашу свою позицію. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно