Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Хотинській громаді відкрили поліцейську станцію


Також для патрулювання території Хотинської громади придбали нове авто
Учора, у Хотині відбулося відкриття поліцейської станції у громаді. Приміщення почали готувати ще до повномасштабного вторгнення російських військ за проєктом "Поліцейський офіцер громади" коштом міського бюджету.
 
Про це пише місцеве видання "Хотинські вісті".
 
"У капітально відремонтованому приміщенні тепер працює поліцейський офіцер Хотинської громади Сергій Урсатий. Придбано громадою і нове авто для патрулювання. Адже зона обслуговування шерифа велика: місто Хотин та 10 сіл. Він постійно на території громади – у режимі 24/7.

За статистикою, протягом місяця поліцейські отримують у середньому понад 50 заяв і повідомлень від жителів цих сіл", - йдеться у повідомленні.


Поки працює один шериф, який пройшов навчання, зокрема в інструкторів з Канади, потім відповідний відбір. А через місяць у цю поліцейську станцію буде прийнято ще одного поліцейського. Адже у громаді понад 18 тисяч населення, яке з лютого ще й поповнилося вимушеними переселенцями.– Наша мета – створення безпечного середовища для жителів Хотинської громади. І ця поліцейська станція є результатом нашої співпраці з Головним управлінням Національної поліції в Чернівецькій області, – зазначив Андрій Дранчук. – Якщо виникають у жителів виникають якісь питання, вони повинні знати – є поліцейський офіцер громади, до якого завжди можна звернутися.

«До основних функцій та завдань поліцейської станції належить забезпечення на території поліцейської дільниці публічної безпеки та правопорядку, взаємодія поліції з органами правопорядку, державної влади та місцевого самоврядування. Важливо, щоб на території Дністровського району й надалі залишалось безпечне середовище, адже це є пріоритетним завданням у нашій спільній роботі», – зазначив під час відкриття поліцейської станції начальник відділення поліції №2 Сергій Кушнір.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно