Чернівецький Промінь логотип

Реклама
blago благо Чернівці Буковина

"Ставляться як до рабів". ДПСУ і Міноборони заперечують проти виїзду чоловіків за кордон

Реклама
Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

Прикордонники і Міноборони виступили проти законопроєкту, який би дозволив чоловікам виїздити за кордон Реклама

«Мобілізація здорового глузду» поки що відтерміновується. Про це заявив у Facebook народний депутат з Буковини Георгій Мазурашу.

Не встигли ми порадіти натякам на оптимістичні очікування через позитивні висновки щодо законопроекту 8029 від бюджетного комітету ВР та Мінфіну, як ці надії прибиті позицією Міноборони, яке не підтримує законопроект.
До пари тут і не підтримка з боку ДПСУ", -зазначає нардеп.


Гергій Мазурашу повідомив, що ДПСУ, яка за період воєнного стану порушувала вже і постанову 57 КМУ (зокрема, коли випускали студентів, що самі визнають), і Конституцію та закони (коли не випускають, виконуючи явно антиконституційні обмеження за ознаками статі), у висновках переймаються тим, що громадянин не може бути позбавлений права в будь-який час повернутися в Україну. Бо в законопроекті є норма, яка передбачає, що якщо людина виїхала на запропонованих умовах, а потім без поважних причин не виконає взяті на себе зобов‘язання, то виникають проблеми на в‘їзді. 

"А ще ДПСУ переймається можливим відтоком мобілізаційного ресурсу. Якраз акурат це їх повноваження.
Хоча чого дивуватися, коли на прохання забезпечити студентам іноземних вузів можливість скористатися гарантованим Конституцією правом виїхати на навчання, в ДПСУ радили звертатися до МОН:)), яке нічого не має до перетину кордону…", - йдеться у дописі.


Міністерство оборони України теж знайшло свої аргументи, каже обранець: 
 
"Міноборони теж тішить цікавими висновками… За підписом пана Міністра там посилаються на статтю 24 Конституції (яку не можна порушувати навіть в умовах воєнного стану), і самі ж у цьому ж тексті констатують, що чоловікам чоловічої статі обмежений виїзд за кордон, якраз акурат в порушення цієї ж 24 статті Конституції:))
Можливо, відповідь готували співробітники з досвідом роботи ще в януковські часи, бо простежується «послідовність»:))

Міноборони стверджує, що законопроект не сприятиме зміцненню обороноздатності:))) Тобто наявність в країні великої кількості громадян без роботи і можливостей утримувати сім‘ї (не кажучи вже про можливість підтримувати ЗСУ) капец зміцнює обороноздатність:))
А ось якби безробітні виїхали за кордон, заробляли би там на себе, сім‘ю (і на підтримку ЗСУ!), інвестували би валюту в економіку України, ще й гарантовано фінансово підтримували би ЗСУ, - це не сприятиме зміцненню обороноздатності:))", - зазначає Мазурашу.


Нардеп додає, що борючись проти країни-терориста, ми самі своїх громадян використовуємо в якості «заручників»:
"Сумно це констатувати, але таки, на мою думку, очевидними є ознаки ставлення до громадян «як до рабів»:(, або «як до кріпаків»:(( Борючись проти країни-терориста, ми, як виглядає, самі своїх громадян використовуємо в якості "заручників".
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
23:27
Безбар’єрні маршрути: чи можна дістатися у кріслі колісному з Центральної площі до лікарні
ВІДЕО
23:00
Волонтери «Української команди» передали бійцям 117 окремої бригади ТрО генератори та антидронові сіткомети
ВІДЕО
22:30
На Буковині рятувальники дістали кота з криниці
ВІДЕО
22:03
«Українців замінять мігрантами»? Росіяни сфабрикували фейк про Чернівецьку область
22:00
Вогонь знищив майно: на Буковині трапилось 2 пожежі
ВІДЕО
21:29
На Буковині викрили спільницю посадовця Держпродспоживслужби, який вимагав хабар 700€
ВІДЕО
21:11
Повернувся на щиті: на Буковині попрощались зі старшим солдатом Іваном Гуцаном
ВІДЕО
20:55
Асфальт на Лесі Українки розмило до бруківки – чернівчани кепкують про археологічне відкриття
19:00
У сусідній з Буковиною області зафіксували спалах кору
18:36
Відомо, скільки було нападів на працівників ТЦК в Чернівецькій області
17:43
За добу онлайн-аферисти ошукали двох буковинців на 118 тисяч гривень
17:25
У селі Вороновиця за незаконний вилов риби на Дністрі затримали чернівчанина
16:33
Чернівецька міськрада оголосила конкурс на посади директорів навчальних закладів
16:04
Вчаться володіти зброєю: у Чернівцях чиновники проходять оборонні курси
ФОТО
15:37
За рік вартість квартир у Чернівцях зросла на 25%
15:14
Учень на уроці вистрелив у однокласника на Закарпатті
14:58
На Буковині горіли житловий будинок та суха трава
ФОТО
14:30
ПриватБанк починає реконструкцію відділення на Центральній площі у Чернівцях
13:58
Завтра на Буковині прогнозують невеликий дощ та 17° тепла
13:45
В маршрутці №13 у Чернівцях на дітей розсипалося скло з вікна
12:59
На Буковині зафіксували свіжі сліди ведмедя
ФОТО
12:34
У Чернівцях викрили спільницю посадовця, який вимагав 700 євро у ветеринара
11:58
У Сокирянах двоє дівчат отруїлися чадним газом: вони у лікарні
11:09
У вагоні поїзда «Івано-Франківськ — Черкаси» народився хлопчик
10:59
На Алеї Слави на Вижниччині встановили пам’ятний банер на честь Героя Олександра Слободського
10:21
У Чернівцях перенесли зупинку громадського транспорту "О. Щербанюка"
09:53
На Вінниччині вантажівка протаранила автобус з пасажирами: є загиблий
09:14
Сьогодні на Буковині прогнозують до 17° тепла
08:40
Буковина прощається з відважним Героєм Іваном Гуцаном
23:58
Трагедія на прогулянці: на Рівненщині знайшли загиблими двох братів віком 2 і 4 роки
23:50
Неповнолітній чернівчанин зі спільником вчинив теракт на Київщині
ВІДЕО
23:34
Програми підтримки ВПО повинні забезпечуватись фінансово, а не бути лише на папері, - Ірина Ісопенко
ВІДЕО
23:00
20 гривень за поїздку: що думають містяни про новий тариф у чернівецьких маршрутках
ВІДЕО
22:55
У Чернівцях відбувся всеукраїнський форум ветеранського бізнесу
ВІДЕО
22:51
Три пожежі за добу на Буковині: горіла пилорама, навантажувач та суха трава
ВІДЕО
Усі новини