Там тепло та є світло, місця для відпочинку, запас теплих ковдр
Реклама
У кожній лікарні Чернівецького району облаштовано пункти обігріву. Вони працюватимуть цілодобово та у випадку критичного пониження температури повітря узимку. Таким чином, установи охорони здоров’я перетворилися на соціальний об’єкт підтримки населення.
Як інформує Чернівецька районна військова адміністрація, у пунктах обігріву тепло та є світло, місця для відпочинку, запас теплих ковдр.
За необхідності у виділених окремих кімнатах для надання медичної допомоги чергуватимуть співробітники швидкої допомоги або медичні працівники.


