Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

У лікарнях Буковини створили пункти обігріву

Тут за потреби можна буде зігрітись та отримати необхідну медичну допомогу
Відповідно до Наказу Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, на базі окремих лікувально-профілактичних закладів області створені пункти обігріву. Відтак на випадок ускладнення погодних умов та значного зниження температури повітря зігрітись можна і в медичних установах.

Як інформує начальник управління організаційно-ресурсного забезпечення та юридичного супроводу Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Іван Тріска, пункти обігріву на період погіршення погодних умов будуть функціонувати у приймальних відділеннях усіх центральних районних лікарень, а також у кількох обласних заклад охорони здоров’я – в Чернівецькій обласній клінічній лікарні, ЛШМД – Університетській лікарні та Чернівецькому обласному кардіологічному диспансері. Тут за потреби можна буде зігрітись та отримати необхідну медичну допомогу.

Розгортання пунктів обігріву в медичних закладах на Буковині практикують не вперше. Під час критичного зниження температури повітря це дозволяє запобігти важким наслідкам погіршення здоров’я мешканців області – переохолодженню та обмороженню.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: med.cv.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж