Представники партії Медведчука зберегли депутатські мандати та обіймають керівні посади в органах чернівецької влади
Більшість українців переконані, що ті місцеві ради, у складі яких найбільше депутатів від заборонених партій, треба розпустити.
Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного у жовтні-листопаді на замовлення Програми Ради Європи "Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні" у співпраці з Міністерством розвитку громад та територій України та у координації з Мінреінтеграції, пише Українська Правда.
"До депутатів від заборонених судом проросійських партій жителі України налаштовані переважно жорстко, а до створення військових адміністрацій населених пунктів ставляться схвально.
Так, 75,5% вважають, що місцеві ради, де більшість складають депутати від заборонених партій, варто розпустити", - йдеться у висновках опитування.
Так, 75,5% вважають, що місцеві ради, де більшість складають депутати від заборонених партій, варто розпустити", - йдеться у висновках опитування.
Зазначимо, заяву про дострокове припинення повноважень депутатки «Опозиційної платформи» Світлани Постевки не підтримали на черговому засіданні обласної ради. Для прийняття рішення не вистачило 7 голосів.
Нагадаємо, у Україні рішенням судів заборонена низка проросійських партій. Зокрема: ОПЗЖ, "Опозиційний блок", "НАШІ", "Блок Володимира Сальдо", "Держава", "Соціалістична партія України", партія "Соціалісти", "Справедливість та розвиток", "Ліва опозиція", "Партія Шарія", "Прогресивна соціалістична партія України", партія "Русь єдина" (колись "Партія політики Путіна"), "Щаслива Україна" та Комуністична партія України.