Транспортна карта обійдеться чернівчанам у 200 гривень, з них 30 гривень це вартість самої картки
У Чернівцях на зміну готівці запровадили електронний квиток. З 1 березня в комунальному транспорті Чернівців більше не прийматимуть готівку за проїзд.
Влада запевняє: люди, які не мають змоги розрахуватись карткою або смартфоном зможуть скористатись новим видом безготівкового розрахунку.
Транспортна карта обійдеться чернівчанам у 200 гривень, з них 30 гривень це вартість самої картки, а 170 – залишок на поїздки. Звичайні та студентські картки планують реалізовувати через мережі магазинів, що, за дивним збігом, належать самому мерові
Хто і як зароблятиме на пасажирах – дивіться в сюжеті.