У той же час влада встановила непідйомні тарифи, коли людям нема за що жити
Реклама
У Чернівцітеплокомуненерго нарікають на несплачені чернівчанами мільйони гривень за теплопостачання у січні. У той же час влада встановила непідйомні тарифи, коли людям нема за що жити.
Про це повідомляє МКП "Чернівцітеплокомуненерго".
"За січень для обігріву міста спожили енергоносіїв на суму 90 млн грн, з них:
● електроенергії – на 11,3 млн грн
● газу – на 78,1 млн грн
● води – на 0,6 млн грн", - підрахували у підприємстві.
● електроенергії – на 11,3 млн грн
● газу – на 78,1 млн грн
● води – на 0,6 млн грн", - підрахували у підприємстві.
Як повідомляють у "Чернівцітеплокомуненерго", нарахування за теплопостачання у січні становлять 74,1 млн грн (з них – 41,3 млн грн для населення). А рівень оплати за спожите тепло в лютому ледь сягнув третьої частини – 26,5 млн грн (17,8 млн від населення).


