Власників оштрафують, а товар конфіскують
Чернівецькі митники виявили незадекларований товар з Китаю та Туреччини вартістю майже 6 млн грн.
Як повідомляє Держмитслужба України, огляди проводилися спільно з детективами БЕБ у рамках розслідування кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків у великих розмірах підприємством, що імпортувало зазначений товар.
У ході митного контролю встановлено, що в товаросупровідних документах містилися недостовірні відомості щодо кількості товарів, ваги та їх вартості.
За результатами оглядів митники склали 3 протоколи про порушення митних правил за ст. 472 Митного кодексу України (недекларування товарів комерційного призначення).
Наразі протоколи направлені до місцевого суду. Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів, з конфіскацією зазначених товарів.