Діти пишуть листа Святому Миколаю та просять здійснити їх мрію
Буковинців закликають ставати чарівниками для вихованців Міста Добра.
Про це пише благодійниця Марта Левченко.
Діти пишуть листи до Святого Миколая, з усіма листами можна ознайомитися на фейсбук-сторінці благодійниці Марти Левченко. Таким чином, кожен може допомогти втілити дитячу мрію.
"Це діти, яким дуже важлива підтримка, бо історія кожного з них дуже сумна і насправді позбавлена дитинства… багато з них втратили "все через війну, ростуть без батьків, або за межею бідності.
Кожен може обрати для себе листа і допомогти святому Миколаю. Після цього, як зробите ваш вибір, напишіть на електронку, не потрібно писати номер в коментарях, важливо зареєструватися за цією електронкою: lystfuture@gmail.com", - пише Марта Левченко.
Кожен може обрати для себе листа і допомогти святому Миколаю. Після цього, як зробите ваш вибір, напишіть на електронку, не потрібно писати номер в коментарях, важливо зареєструватися за цією електронкою: lystfuture@gmail.com", - пише Марта Левченко.
Якщо номер листа вже зайнятий, вас підруть інший.
"Обов’язково вкажіть номер обраного листа, та ваш контактний мобільний. Ми відпишемо вам адресу на яку ви надішлете подарунок, та зареєструємо у чарівниках", - додає благодійниця.
До діток, у яких немає мережі Інтернет, та які не надіслали своїх листів благодійники обов'язково завітають.
"Також є багато дітей які не мають Інтернету та з технічних причин не зможуть надіслати лист, для них ми теж повеземо подарунки у віддалені села та прифронтові райони, то ж ви просто можете купити ляльку, книгу, машинку, солодощі, м‘яч, теплу курточку чи шапку і ми обов’язково передамо ваш подарунок дитині, яка його так чекає!", - зауважує Левченко.
Допомогти коштами можна на карту:
4441 1144 4663 3370 монобанк Марта Л.
PayPal: cityofgoodnessukr@gmail.com