Фото: ілюстративне
В документах було вказано невірний обсяг робіт та матеріалів
Завищена вартість проведеного капітального ремонту: аудитори перевірили Глибоцький професійний ліцей. За результатами ревізії виявлено порушень на майже 70,0 тис. грн.
Про це повідомили в Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області.
"Аудиторами Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області було проведено ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Глибоцького професійного ліцею.
Під час ревізії встановлено завищену на 68,4 тис. грн. вартість робіт із капітального ремонту приміщення гуртожитку Глибоцького професійного ліцею, для розміщення внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб. Порушення виникло внаслідок включення до актів виконаних будівельних робіт форми КБ-2в обсягів робіт та матеріалів, які фактично не було виконано та використано. На даний час підрядною організацією повернуто зайво використані кошти на рахунок установи", -йдеться у повідомленні відомства.
Під час ревізії встановлено завищену на 68,4 тис. грн. вартість робіт із капітального ремонту приміщення гуртожитку Глибоцького професійного ліцею, для розміщення внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб. Порушення виникло внаслідок включення до актів виконаних будівельних робіт форми КБ-2в обсягів робіт та матеріалів, які фактично не було виконано та використано. На даний час підрядною організацією повернуто зайво використані кошти на рахунок установи", -йдеться у повідомленні відомства.
Матеріали контрольного заходу для відповідного реагування передано до правоохоронних органів.