Такі навчання та тренінги допомагають медикам отримувати нові знання та навички
Впродовж двох днів відбувалася Міжнародна конференція на тему «Сучасні виклики в сфері екстреної медицини при надзвичайних ситуаціях у прикордонних територіях України та Румунії». У ній взяли участь понад 100 осіб з обох боків кордону. Це - старший та молодший персонал лікарень (обласних та районних), лікарі-інтерни, студенти БДМУ, представники ДСНС та інші.
Про це повідомляє обласна рада.
Медики двох країн обговорили актуальні виклики та загрози в сфері попередження та подолання надзвичайних ситуацій; медико-санітарне забезпечення при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій а також вивчали європейський досвід (SMURD) реагування на надзвичайні ситуації під час гуманітарної кризи 2022 року на українсько-румунському кордоні.
Спікерами на заході виступили: начальник відділу міжнародних зв’язків та транскордонного співробітництва Чернівецької обласної ради Олексій Волощук, співробітники ДСНС у Чернівецькій області, професори та педагоги БДМУ, співробітники ЛІМд, іноземні спеціалісти.
Навчання відбулося у форматі телемосту із партнерами проекту - Сучавською повітовою радою та Сучавською лікарнею екстреної допомоги (м. Сучава, Румунія).
По завершенню усі учасники отримали Сертифікати.