Чернівецький Промінь логотип

Реклама
blago благо Чернівці Буковина

Представниця Нацради та Почесний консул Австрії обговорили сучасний стан медіапростору Чернівецької області

Реклама
ЖК Uptown Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

На зустрічі йшлося про сприяння міжетнічній злагоді на Буковині та забезпечення прав національних спільнот у медійному середовищі Реклама

Представниця Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у Чернівецькій області Любов Нечипорук під час робочої зустрічі з Почесним консулом Австрії у Чернівцях Мілою Осачук обговорили тему сприяння міжетнічній злагоді, запобігання дискримінації за національною ознакою, а також про забезпечення прав національних спільнот у медійному середовищі.

Про це представниця Нацради повідомила на офіційній сторінці у Фейсбук.
"Чернівецька область – це унікальний регіон, в якому органічно поєднуються мови, культури та традиції різних народів. В умовах війни та зовнішніх загроз це багатонаціональне середовище є джерелом сили та єдності. І саме медіа сприяють формуванню атмосфери толерантності, взаємоповаги та порозуміння.

Поспілкувалися з пані Мілою про сучасний стан медіапростору Чернівецької області. Також поговорили про реалізацію Національною радою просвітницького проєкту «Компетентні медіа – демократичне і толерантне суспільство», який спрямований на підвищення журналістських стандартів та формування свідомого, інклюзивного інформаційного простору. Окрему увагу приділили положенням Закону України «Про медіа», які забороняють дискримінацію, зокрема за національною ознакою", - йдеться у повідомленні.

Під час зустрічі акцентували увагуна важливості єдності українського суспільства в умовах гібридної війни, зокрема в інформаційному вимірі, де підтримка та активна участь представників національних спільнот відіграють надзвичайно важливу роль.
"Міла Осачук поділилася цінними міркуваннями щодо важливої ролі культурної дипломатії в укріпленні міжетнічної взаємоповаги. Вона підкреслила, що культурні ініціативи сприяють поглибленню розуміння між різними етнічними групами, допомагають налагодити конструктивний діалог.

Пані Міла наголосила на важливості міжнародної співпраці для поширення європейських практик взаєморозуміння, толерантності та рівності, особливо в медійному та суспільному контекстах. Вона відзначила, що ці принципи є фундаментальними для побудови стабільного і демократичного суспільства, в якому кожен має рівні можливості для вираження своєї ідентичності та культурних цінностей", - зазначила Любов Нечипорук.

Представниця Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у Чернівецькій області також додала, що наразі в Чернівцях, за підтримки Посольства Республіки Австрія в Україні, проходить Тиждень австрійського кіно – частина 13-ої едиції Фестивалю австрійського кіно в Україні. Захід презентує найактуальніші твори австрійського кінематографа, які відкривають нові грані культурного діалогу між Україною та Австрією. Тож охочі більше дізнатися про кіномистецтво Австрії мають можливість завітати на цю подію.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
21:01
На Буковині у понеділок прогнозують мінливу хмарність та до +26°
20:50
«Хотів почати все спочатку»: переселенець із Курахового ремонтує автівки у Чернівцях
19:50
У двох лікарнях Буковини безоплатно проводять стентування судин серця
18:14
Водій на вулиці Лесина у Чернівцях зніс кілька електроопор і втік
ВІДЕО
17:56
У Чернівецькій області лише три пляжі, на яких безпечно купатися
15:48
На Хотинській мотоцикліст зіткнувся з легковиком: є постраждалі
15:25
«Автобус раз на годину»: чернівчани обурені новим графіком маршруту №8
14:18
З 8 червня у Чернівцях змінять графіки руху тролейбусів і автобусів
13:51
Перекинуло на дах і відлетіло колесо: у Сторожинці водій легковика вилетів у кювет
ФОТО
12:10
Уночі у Годилові вогонь знищив Audi A4
11:22
На Пруті у Чернівцях очікують підвищення рівня води
10:55
Зафільмували момент падіння мосту з дітьми у селі Виженка
ВІДЕО
09:25
На Буковині обвалився міст із 30 дітьми: прокуратура відкрила провадження
19:27
В Україні пропонують посилити відповідальність пішоходів-порушників ПДР
18:58
Синоптики розповіли, якою буде погода на Буковині у неділю, 7 червня
17:37
У Чернівцях в парку Жовтневому запрацює літній кінотеатр
16:55
У Чернівцях зменшать кількість автобусів і тролейбусів на маршрутах
15:00
За добу на Буковині сталося дві пожежі, потерпілих немає
14:10
У Чернівцях через аварію без води залишилося понад 15 вулиць
13:16
Після скандалу з платною пісочницею мер Чернівців пообіцяв, що поруч облаштують безкоштовну
12:12
У найближчі кілька годин на Буковині очікується сильний дощ та гроза
11:23
Чернівчанину, який палицею забив до смерті знайомого, загрожує 10 років вʼязниці
10:07
"Місту потрібні кошти": мер пояснив, чому в Чернівцях більш ніж удвічі підняли тарифи на воду
09:34
Чернівці готуються до масштабного Петрівського ярмарку
08:55
Сьогодні на Буковині дощитиме, можливі грози
00:13
Вилучили 45 горщиків: судитимуть чернівчанина, який вирощував вдома коноплю
ВІДЕО
23:34
Відновлення без ліків: для ветеранів організували заняття з іпотерапії у Чернівцях
ВІДЕО
22:04
Зберігав дитячу порнографію: на Буковині судитимуть 44-річного чоловіка
ВІДЕО
21:40
Кривава війна забрала їх життя: на Буковині в останній земних шлях провели п’ятьох Героїв
ВІДЕО
21:18
Тарифи і підготовка до зими: про що звітував мер Чернівців
ВІДЕО
20:24
У Чернівцях зареєстрували петицію за скасування комендантської години
18:05
Чернівчанці не дозволили припаркувати велосипед біля ТЦ "Depot"
17:55
У центрі Чернівців змінять маршрути транспорту через проведення FOOD FEST
17:48
У Чернівцях депутати вимагають скасувати нові тарифи на воду та розпустити виконком
17:00
Видав себе за генерала: на Буковині ексвійськовий обіцяв переведення в тил
Усі новини