Чернівецький Промінь логотип

Реклама
blago благо Чернівці Буковина

Тролейбусні маршрути стануть автобусними: чи виживе у Чернівцях громадський транспорт?

Реклама
ЖК Uptown Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

Зміни пов’язані з несправним електротранспортом та браком водіїв, зазначив міський голова Роман Клічук Реклама

Допомога для захисту країни, нові автобусні маршрути та нестача кадрів у комунальних установах. Про це та більше розповів чернівецький міський голова на щомісячній пресконференції.
Субвенція на військові частини. На черговій сесії Чернівецька міська рада виділила десятки мільйонів гривень на допомогу для захисту країни у війні. Ще декілька мільйонів отримали заклади охорони здоров’я, зазначив Роман Клічук: 
"Ми на попередній сесії, рішенням про підтримку ЗСУ, ми виділили рекордну суму, це 26,5 млн гривень на підтримку сил безпеки та оборони також виділили гроші це 2,5 млн для міської лікарні. Це сучасна наркозна станція в інтенсивну терапію міської лікарні". 

Згадав міський голова і про тепло в оселях. У Чернівцях планують встановити нові когенераційні установки, які допоможуть забезпечити місто електрикою та теплом під час довготривалих відключень світла:
"Ми змонтували вже другу когенераційну установку на котельні і чекаємо на фахівців, які її запустять і також відбувається монтаж ще двох установок. Це на 600 кв і на мгвт, які були надані міжнародною організацією".

Що ж до громадького транспорту, то окрім маршруту 6А планують замінити тролейбуси на автобуси і на лінії 8а, зауважив мер. Зміни пов’язані з несправним електротранспортом та браком водіїв:
Це поки що прийнято експериментально. Якщо люди  будуть задоволені, то вона і далі так лишиться. Ну і ще іде мова про 8А. Якщо будемо розуміти, що це вдалий експеримент, то будемо говорити і про заміну на автобуси на маршруті 8А".

Критична ситуація з нестачею кадрів є і на інших комунальних підприємствах розповів Роман Клічук:
"Це і на Зелентресті і на міськШЕПі і у Містосервісі і на водоканалі і в тролейбусному управлінні. Бо людей не вистачає. Якщо воно так ітиме далі, можливо так само і ми прийматимемо рішення і ми прийматимемо рішення і по тролейбусах теж. Ми маємо 11 автобусів, які стоять, а водіїв немає, не приходять люди і це не питання заробітньої плати. Ми її збільшували. Поки що так."

Окрім того цього року готують ще один пакет допомоги для семи квартир, які найбільше постраждали від атаки російськими безпілотками в ніч на 12 липня, зазначив мер:
"Ми вирішили все таки дочекатись відшкодувань від держави від різних благодійних фондів, які теж їх підтримували і ви знаєте, що ще теж збиралися кошти там на їхню підтримку. Оце ми все зведемо і приймемо рішення якомога швидше, бо зима іде і приймемо рішення про підтримку з міського бюджету".

Нагадаємо, фінансову підтримку з міського бюджету Чернівців отримали власники 93 квартир. Загальна сума, яку отримали чернівчани, становить 1 млн 15 тисяч гривень.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
13:03
Відомо, який радіаційний фон зафіксували на Буковині у понеділок
12:42
У Василівці злетів з дороги і перекинувся електротрайк, водійка загинула на місці
12:25
Чернівці готові до опалювального сезону на 60% - міськрада
12:00
27 червня у Чернівцях відбудеться фестиваль «Вільні»
11:39
Автобус №8 у Чернівцях курсує вкрай рідко, пасажири скаржаться на переповнені салони
11:01
У Чернівцях кондиціонерами обладнані лише чверть тролейбусів і половина автобусів
10:24
Туристичний сезон в розпалі: підйом на гору Хомʼяк ускладнено через величезні черги
ВІДЕО
10:02
У Чернівцях оголосили переможців кінофестивалю «Миколайчук OPEN»
09:23
У Карпатах туристка з Чернівців ледь не загинула від удару блискавки
09:02
Буковина прощається із захисником, який загинув на війні з росіянами
08:09
Справжня спека: сьогодні на Буковині очікується до +30°С
22:53
У Жовтневому парку у Чернівцях живуть маленькі лисенята
ФОТО
20:44
На Дністровському водосховищі відкрили сезон риболовлі: умови вилову
19:08
На міському пляжі Чернівців виявили відхилення у якості води: купатися не рекомендують
18:52
На Буковині розпочався сезон цвітіння лаванди
ФОТО
17:10
На Буковині відновлюються діти захисників із Чернігівської та Дніпропетровської областей
16:10
У Сторожинецькій громаді водій мотоцикла врілався в автівку
15:18
У Чернівцях мотоцикліст збив жінку на пішохідному переході
13:26
«Укрзалізниця» облаштує дитячий вагон на рейсі до Чернівців
12:42
У Чернівецькому та Вижницькому районах оголосили відбій повітряної тривоги
12:20
У Чернівецькій області оголосили повітряну тривогу
12:05
На Буковині проведуть в останню путь військовослужбовця Володимира Новака
10:51
У Дністровському районі оголосили повітряну тривогу
10:00
На Буковині прощаються з полеглим військовим Віталієм Білоножко
09:26
У Чернівцях мешканці будинку на Скальда скаржаться на забиту каналізацію
20:57
Неділя на Буковині буде спекотною: прогнозують до 30° тепла
19:41
Потяг між Києвом та Кишиневом курсуватиме щоденно
18:56
У Чернівцях та області оголосили відбій повітряної тривоги
18:33
У Чернівцях та області оголошено повітряну тривогу
18:04
Серце зупинилося просто в лікарні: на Закарпатті медики повернули до життя жінку
16:57
Горіла квартира та авто: за добу на Буковині сталося 5 надзвичайних подій
ФОТО
15:54
Понад 15 вулиць у Чернівцях до ночі залишися без води: список
14:57
На Буковині автівка збила велосипедиста: чоловіка госпіталізували
13:51
Живі статуї та музика: у центрі Чернівців проведуть фестиваль вуличного театру
АНОНС
12:58
У парку імені Шевченка триває ремонт скейт-майданчика
Усі новини