Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Юлію Сафтенко не позбавлять депутатського мандата у міській раді

Фото: Василя Забродського
Хоча є документи, що свідчать, – паспорт вона підробила  Чернівецький окружний адміністративний суд повністю відмовив у задоволені адміністративного позову виборця Інни Пустовіт щодо скасування рішення та протоколу Чернівецької МТВК щодо затвердження участі Юлії Сафтенко у розподілі мандатів Чернівецької міської ради.
 
Нагадаємо, позовну заяву позивач аргументував не існуванням особи на ім'я Юлія Сафтенко на момент реєстрації кандидатів у депутати Чернівецької міської ради. Нею Інна Пустовіт просила скасувати: підпункт протоколу засідання МТВК щодо затвердження черговості кандидатів у депутати, які отримали право на участь у розподілі депутатських мандатів, у частині Юлії Сафтенко; пункт протоколу МТВК про результати виборів депутатів Чернівецької міськради в частині обрання Юлії Сафтенко; пункт додатку до постанови МТВК про встановлення результатів виборів депутатів Чернівецької міської ради у багатомандатному виборчому окрузі щодо затвердження черговості кандидатів, які отримали право участі в розподілі депутатських мандатів, у частині Юлії Сафтенко.
 
24 жовтня рішенням Чернівецького окружного адміністративного суду було відмовлено в скасуванні реєстрації кандидатки, першого номера списку партії «Народний контроль» Юлії Сафтенко. Позов щодо скасування також подала виборчиня Інна Пустовіт з причини того, що такої людини як Юлія Сафтенко не існує.
 
Як відомо, журналіст Василь Забродський поширив у мережі документ, із якого видно – громадянка Сафтенку Ю. К. справді сфальсифікувала виборчу документацію. Подала документи до виборчої комісії, а саме – підробні копії паспорту і інші особисто підписані папери. І тільки після заяви в комісію терміново (за два дні) поміняла прізвище і паспорт.
 
Юлію Сафтенко не позбавлять депутатського мандата у міській раді
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж