Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Кабмін передасть Чернівецьку митницю іноземцям

Яценюк проводить експерименти над митницями Кабмін передасть на аутсорсинг 4 митниці в західних областях. Про це в ході засідання Кабміну заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає 112.ua.
 
Програму розвитку митниці було представлено на засіданні Кабміну міністром фінансів Наталією Яресько.
 
"У нас є таке рішення: ми хочемо привернути на Волинську митницю, Львівську, Чернівецьку та Закарпатську (управління, - ред.)... Це зовсім чесні, абсолютно не корумповані митниці. Ми туди хочемо залучити компанії, які мають досвід боротьби з корупцією на митницях, які здатні повністю поміняти систему обслуговування на митниці і принести нову систему управління, яка передбачає як спрощення отримання митних процедур, так і фактично збільшення доходів бюджету за митниці. Я думаю (щоб у вас навіть не було сумніву!), що опір системи буде неймовірним. Як у кожному питанні. Вони будуть лягати на рейки, тільки щоб це не вийшло. Це потрібно не просто прийняти, а ми зобов'язані довести, що на цих чотирьох митницях - експеримент, і цей експеримент є успішним", - заявив Яценюк.
 
Раніше прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що уряд веде переговори про передачу окремих митниць в управління британської компанії.
 
"У них був досвід в управлінні митницями в окремих країнах (як членів ЄС, так і в інших державах), і ми очікуємо завершення переговорів і (хочемо) передати кілька митниць в управління британській компанії, щоб показати, що у нас є не просто нова культура спілкування на митниці... Вже зараз британські експерти перебувають в Україні, і ми хочемо провести всеосяжну реформу податкової адміністрації", - заявив прем'єр.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж