Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Фищук не впорався з відкриттям обіцяних пунктів пропуску

Фото: slovoidilo.ua
Усього очільник Чернівецької області виконав лише 10 обіцянок із 34 
Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук 29 грудня 2015 року пообіцяв у червні 2016 року відкрити два пункти пропуску – «Красноїльськ» та «Дяківці», повідомляє видання «Слово і Діло».

25 травня 2016 року буковинські чиновники обстежили стан проведення будівельних робіт на пункті пропуску через державний кордон України «Дяківці». За підсумками перевірки генеральному підряднику було доручено до 15 липня 2016 року завершити всі внутрішні оздоблювальні та будівельні роботи, включаючи благоустрій території.

5 липня 2016 року перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Куліш обстежив стан проведення будівельних робіт на пункті пропуску через державний кордон України «Красноїльськ». За підсумками зустрічі генеральному підряднику доручено прискорити завершення всіх будівельних робіт, включаючи благоустрій території.

Станом на 10 липня 2016 року пункти пропуску «Красноїльськ» та «Дяківці» не функціонують. У зв'язку з цим «Слово і Діло» привласнює цій обіцянці Фищука статус «не виконано».
Це одна із 17 провалених обіцянок губернатора Чернівецької області. Всього Фищук на сьогодні роздав 34 зобов'язання, 10 з яких виконав. Рівень його відповідальності – 29%.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж