Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Старт конкурсу перевізників відклали через судовий позов

Фото: info-key.com
Підприємці оскаржують умови договору 
Відкритий конкурс з визначення перевізників пасажирів на міських автобусних маршрутах, котрий мав стартувати 19 вересня, так і не розпочався.
 
Причина – позов до суду, котрий подали перевізники, оскарживши умови конкурсу. Наразі справа перебуває у Вінницькому апеляційному суді, розгляд її призначено на 27 вересня. 

В умовах, зокрема, прописано, що претенденти на маршрут повинні дати згоду на перевезення пільгової категорії громадян, обладнати автобуси приладами GPS-моніторингу руху, засобами для автоматичного обліку пасажиропотоку, а також електронними компостерами та системами сплати за проїзд за допомогою електронних карток.

Крім того, перевізникам належить мати автобуси, облаштовані для перевезення людей з обмеженими можливостями.
Як розповів заступник міського голови Володимир Середюк, у конкурсі забажали взяти участь ті підприємці, котрі вже перевозять чернівчан. Серед учасників лише двоє новачків – перевізник з Новоселиці та Чернівецьке тролейбусне управління.
 
– Підприємці оскаржують, зокрема , пункт, котрий стосується віку автобусів. У договорі сказано, якщо машина старше восьми років, договір із перевізником укладемо лише на рік, – пояснює Володимир Середюк. – Також предметом суперечки став доступ до даних із GPS-навігаторів, аби ми могли контролювати, як перевізник виконує умови договору. Якщо міська рада одержить три обґрунтовані скарги на перевізника, це стане предметом розірвання договору.

Розпочати конкурс у ратуші вирішили ,коли апеляційний суд Вінниці ухвалить з приводу позову перевізників якесь рішення. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж