Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Якщо міська рада не наведе лад із перевізниками, з ними наведуть лад люди, - Бешлей

Фото: promin.cv.uа
Депутат закликав мера припинити риторику про підвищення цін на проїзд
Депутат Чернівецької міської ради Володимир Бешлей під час виступу закликав мера Олексія Каспрука припинити розгляд питань щодо підвищення проїзду у маршрутках.

- Пенсіонери та малозабезпечені люди потерпають через змову голови міста з перевізниками. Держава не передбачила в бюджеті відшкодування перевізникам компенсації за пільгові перевезення. Але закон залишається законом. Основною умовою конкурсу було забезпечення щонайменше двох пільгових категорій. За рахунок перевізників. В угодах це прописано! Навіть зважаючи на те, що це не зазначено в бюджеті. Перевізники брали на себе відповідні зобов’язання, - каже В. Бешлей.

Крім того, за словами депутата, міський голова віддавав розпорядження про безкоштовний проїзд у тролейбусах. Для цього створили робочу групу, яка зібралася лише двічі, а результату досі немає.

- Таке враження, що у президії міської ради сидить лобі не громади, а перевізників. Прошу припинити будь-яку риторику, що стосується підвищення цін на проїзд. Ми не допустимо підвищення цін на проїзд. Не така сьогодні у країні і в місті ситуація, щоб перевізники жирували, а люди бідували. Містяни просто опинилися заручниками змови. Прошу - припиніть "кришувати" перевізників і поставте їх на місце. Якщо ви не наведете з перевізниками лад, то з ними наведуть лад люди.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж