Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Оксана Продан та Іван Мунтян обговорили рішення Чернівецької облради і Сучавського повіту

"Сподіваюсь, що пункти пропуску Дяківці та Красноільск між Україною та Румунією, на які були виділені кошти Євросоюзу, все ж будуть добудовані", – нардеп
Нардеп Оксана Продан обговорила з головою Чернівецької обласної ради рішення спільного засідання Чернівецької облради та Сучавського повіту. Про це вона повідомила на своїй сторінці у соцмережі.

"Сподіваюсь, що пункти пропуску Дяківці та Красноільск між Україною та Румунією, на які були виділені кошти Євросоюзу, за які не прозвітувала Україна, все ж будуть добудовані. А винні в нецільовому використанні європейських коштів в Україні все ж притягнені до відповідальності.
А ще, виявляється, маємо можливість за підтримки європейців побудувати нову дорогу з Румунії до Польщі через Україну!
Нова дорога, нові транзитні можливості для людей і в Чернівецькій області, планування майбутнього, - це те, що так потрібно сьогодні Україні.
Важливо, щоб при цьому й Чернівецька ОДА не забувала про свої можливості та обов'язки пр ремонту доріг, бо, виявляється, в області не повністю використані кошти від перевиконання плану митницею, хоча колись ми з колегами з групи "Буковина" в ВРУ доклали великих зусиль щоб область отримала додаткові кошти на дороги.
Докладали зусилля та й будемо робити це й надалі з тим, щоб Чернівці мали якісне та різноманітне сполучення, щоб буковинці, туристи та підприємці мали нові можливості", пише Оксана Продан.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж