Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині хочуть відкрити спільний із Румунією митний пост

Про таку можливість очільник обларади Іван Мунтян говорив із головою Сучавської повітової ради
На запрошення румунської сторони сьогодні, 23 липня, керівник представницької влади краю Іван Мунтян зустрівся з Георге Флутуром – головою Сучавської повітової ради (Румунія).

Під час перемовин посадовці обговорили шляхи співпраці та розвитку територій Чернівецької області та Сучавського повіту, насамперед, питання про пожвавлення транскордонного співробітництва, залучення інвестицій, продовження розбудови прикордонної і транспортної інфраструктури, відновлення стабільного авіасполучення, активізацію співпрацю у галузі культури та освіти.

Окрему увагу сторони приділили питанню відкриття додаткових пунктів пропуску на українсько-румунському кордоні та перспективі створення спільного митного посту, що сприятиме боротьбі з контрабандою.

Насамкінець, пан Георге Флутур підтримав ініціативу Івана Мунтяна щодо проведення спільного засідання депутатів та радників Чернівецької обласної і Сучавської повітової рад. Відтак, досягнуто домовленості про створення робочої групи, яка займатиметься підготовкою та організацією цього засідання.

Сторони також домовилися про проведення у найближчому майбутньому бізнес-форумів у Сучаві та Чернівцях.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: прес-служба Чернівецької обласної ради

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж