Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Бізнес-партнер дружини Каспрука потрапив під санкції проти ФСБ Росії

Родина міського голови має спільний бізнес із керівниками санкційної компанії
Керівники чернівецької компанії «Парус-Захід», яка потрапила до санкційного списку, відповідно до Указу Президента, як з’ясувалося, є ще й бізнес-партнерами родини Чернівецького міського голови Олексія Каспрука.

Зокрема, дружина міського голови Антоніна Каспрук володіє 50 відсотками прав на власність колективного підприємства «АЙ ТІ ГРУП». Інші 50 відсотків належать Сергію Віннику та Дмитру Янчуку, які водночас є ще й керівниками компанії «Парус-Захід».
 
Бізнес-партнер дружини Каспрука потрапив під санкції проти ФСБ Росії

«АЙ ТІ ГРУП» займається розробкою сайтів та інтернет-маркетингом. Ця компанія протягом 2016 та 2017 років забезпечує роботу сайту Чернівецької обласної ради. Розташована вона в одному приміщенні із «Парус-Захід» на вулиці 28 червня. 
 
Бізнес-партнер дружини Каспрука потрапив під санкції проти ФСБ Росії
 
До того, як Олексій Каспрук став міським головою, він числився в «АЙ ТІ ГРУП» бухгалтером.
 
Бізнес-партнер дружини Каспрука потрапив під санкції проти ФСБ Росії
 
Претензії українських спецслужб до компаній корпорації «Парус» зводяться до того, що через їх програмне забезпечення ФСБ Росії могла отримати доступ до даних компаній, які використовують ці програми.

Нагадаємо, що чернівецька компанія, яка потрапила до санкційного списку, займалася розробкою програмного забезпечення для управління підприємствами. Очевидно, йдеться про програмне забезпечення на основі російської системи 1С. Через підозри правоохоронних органів України у нанесенні шкоди національній безпеці, під санкції потрапили компанії-локалізатори 1С на території нашої країни. 

Як повідомляв promin.cv.ua, компанія «Парус-Захід», яка зареєстрована у Чернівцях, увійшла до санкційного списку відповідно до Указу Петра Порошенка від 15 травня. Окрім цієї фірми, до списку увійшло ще 468 юридичних та 1228 фізичних осіб. Санкції накладені на компанію строком на три роки і передбачають обмеження в користуванні майном, здійснення економічної діяльності, виведення коштів та доступ до мереж.
 
Цим же Указом Президента введені санкції відносно популярних в Україні російських соціальних мереж та поштових сервісів. Йдеться, зокрема, про такі соцмережі як «Однокласники» та «Вконтакті», поштові сервіси «Яндекс» та «Мейл.ру».
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж