Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Головою обласної виборчої комісії на Буковині став Каспрук

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: acc.cv.ua
Тим часом Максим Бурбак вишукує у міській комісії «агентів Михайлішина»

Новим головою Чернівецької міської виборчої комісії став 28-річний Сергій Бостан. Він змінив на цьому посту Тараса Покорного від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», повноваження якого достроково припинила ЦВК, повідомила громадянська мережа ОПОРА.

Таке кадрове призначення викликало обурення у народного депутата Максима Бурбака, котрий розкритикував його на своїй сторінці у соцмережі.
«Головою міської виборчої комісії обрано Сергія Бостана, який відповідав за зв'язки з громадськістю самозванця Михайлішина, працював в його виборчому штабі на виборах мера», – написав нардеп.

Сергій Бостан, кандидат політичних наук, викладач БДФЕУ, очолював сектор міжнародних зв’язків Чернівецької міської ради до вересня 2014 року, включно 3 місяці під час перебування на цій посаді Ярослава Кушнірика та 3 місяці після обрання мером Олексія Каспрука.

Вишукуючи у виборчій комісії «агентів Михайлішина», Максим Бурбак делікатно замовчує той факт, що керівник Чернівецької обласної виборчої комісії не змінився – її очолює Микола Каспрук – дядько чинного міського голови Олексія Каспрука.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно