Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівчан запрошують на дискусію щодо розвитку міста

А 20 травня - воркшоп на Гравітоні, який розпочнеться о 13:00
У рамках проекту CANactions 19 травня, о 19:00 на вул. Челюскінців, 4 (двір літнього кінотеатру), відбудеться презентація школи, дискусія щодо бюджету участі, розвитку міста та громадського простору.
 
CANactions – це інтегрований розвиток міста. Навчання розпочалося в жовтні і закінчиться 2-3 червня в Києві у Мистецькому арсеналі. У Чернівцях відбудеться презентація, на якій будуть розповідати про школу, чим ми займалися, як навчалися та як надалі будуть це застосовувати.
 
Також повідомлять про проект #Graviton, в якому покажуть пропозиції щодо розвитку цього району, можливості його ревіталізації та поєднання разом з містом так, аби він не здавався окремою частиною.
"Ми дослідили та досліджуємо громадські місця, дороги, місця скупчення людей, дитячі площадки,економічну ситуацію району, місце розташування смітників та дізналися думку мешканців, спілкувались з дітьми. Робили експеримент, до прикладу, як спуститися до річки Прут та чи можна зробити там прохід та багато інших досліджень. Провели воркшоп на якому було досліджено що хочуть а що не хочуть бачити мешканці цього району", - повідомляють організатори.
 
Також на презентації буде дискусія з бюджету участі: «Активний Graviton» та проект, який планується на Челюскінців. Відбудеться демонстрація фільму «Tedx» про урбаністику та міське планування. А 20 травня буде відбуватися воркшоп на Гравітоні, який розпочнеться о 13:00. Там ми будемо демонструвати роботи, які вже зроблено, опитувати людей про їхні вподобання та вислуховувати їх пропозиції. Запрошуємо усіх охочих, – повідомив Павло Каспрук, студент школи урбан-студій CANactions. Нагадаємо, що троє чернівчан навчаються у школі урбаністики CANactions, курс навчання включає підготовку з багатьох напрямків: планування та проектування міст, проектний менеджмент, регіональний розвиток, брендинг міста, ландшафтне та екологічне планування.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: chernivtsy.eu/portal

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж