Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Вулицями Калинівською та Білоруською можуть запустити тролейбуси

Технічна можливість є
Депутати Чернівецької міської ради під час позачергової сесії 15 червня підтримали пропозицію Володимира Бешлея щодо замовлення проектно-кошторисної документації будівництва тролейбусної лінії, яка сполучить центр міста та мікрорайон «Нижня Калічанка».

Відповідну пропозицію підтримали 26 депутатів з 30 зареєстрованих у сесійній залі.

За словами начальника Чернівецького тролейбусного управління Івана Іванічека, на сьогодні технічна можливість запуску тролейбусного сполучення за вказаним маршрутом наявна.  

«По Білоруській ми прорахували. Розворот біля школи є, підстанція є. Якщо поставити підстанцію блочну тролейбусну, то можна заживити вулицю Калинівську і вулицю Білоруську», - сказав Іванічек.

Посадовець додав, що вартість виготовлення проектно-кошторисної документації становитиме менше 1,5 мільйона гривень.

За підрахунками комунальників, орієнтовна вартість будівництва нової тролейбусної лінії вартуватиме близько 44 мільйонів гривень.
 
«Нарешті з'явився шанс вирішити багаторічну транспортну проблему тисяч чернівчан, які живуть на «Калічанці». Отримав позитивну відповідь від тролейбусного управління щодо технічної можливості сполучення центру міста і мікрорайону «Нижня Калічанка» тролейбусним маршрутом. Дякую депутатському корпусу, який вчора на сесії підтримав пропозицію щодо замовлення проектно-кошторисної документації на будівництво цієї тролейбусної лінії.

Також на сесії внесені зміни до програми розвитку електротранспорту, якими передбачено будівництво контактної мережі та трансформаторної підстанції, що дасть можливість запустити тролейбуси за маршрутом «Рязань»«ЗОШ 16». Крім того, реалізація цього проекту, дасть технічну можливість збудувати тролейбусну мережу по вулиці Калинівська», - прокоментував Володимир Бешлей.
 

Вулицями Калинівською та Білоруською можуть запустити тролейбуси

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж