Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Депутати виділили 30 мільйонів на розвиток електротранспорту в Чернівцях

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

Кошти спрямують на придбання необхідної техніки, ремонт електромережі та проектування маршрутів
Депутати Чернівецької міської ради після тривалих дебатів виділили 30 мільйонів гривень на розвиток електротранспорту в місті. В основу проекту рішення лягла програма розвитку електротранспорту в редакції депутата Богдана Ковалюка, який запропонував першочергово виділити кошти на 4 пункти.

За це проголосувало 30 депутатів з 33 зареєстрованих у сесійній залі.

Левова частка виділених 30 мільйонів буде спрямована на закупівлю необхідної техніки: рухомого складу та спеціального обладнання для шиномонтажу. Крім того, планується відремонтувати частину електромережі, яка живить тролейбуси, та розробити проекти нових й модернізації існуючих тролейбусних маршрутів.

При розгляді згаданого рішення, депутати підтримали пропозицію Василя Продана щодо включення до програми окремим питанням закупівлю 20 нових тролейбусів. Це питання буде винесене на розгляд депутатів на наступних сесіях.

Водночас, пропозиція міського голови Олексія Каспрука щодо негайного включення до програми розвитку електротранспорту питання придбання 20 тролейбусів, набрала лише 9 голосів. Не підтримали депутати й пропозицію Василя Максимюка щодо закупівлі нових тролейбусів не 2017, а 2018 року.скачать dle 10.5фильмы бесплатно