Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Радикали встановили рекорд України на підтримку «металургійного закону»

Фото: liashko.ua
Вони зсунули з місця потяг довжиною 143 метри із 11 вагонів з металобрухтом, вагою більше тисячі тонн Олег Ляшко привітав керівника Маріупольської організації РПЛ Олександра Лашина із встановленням рекорду на честь металургів, повідомляє прес-служба РПЛ.
 
«Рекорди нашої команди присвячені нашим металургам. Ми хочемо, щоб наші металурги працювали і годували свої сім’ї, а не закордонні. Щоб наші металурги збагачували рідну країну. Тому що стабільна і успішна металургія – це сотні тисяч робочих місць, потоки валюти і стабільність гривні, активний розвиток містобудівних підприємств», – наголосив лідер Радикальної партії.
 
Олександр Лашин разом із колегами-стронгменами Олександром Пекановим і Віктором Юрченком зсунули з місця потяг довжиною 143 метри із 11 вагонів з металобрухтом, вагою більше тисячі тонн. Рекорд, який відбувся на території меткомбінату «Азовсталь», зафіксували представники Книги рекордів України.
Радикали встановили рекорд України на підтримку «металургійного закону»

Своєю акцією найсильніші люди України хотіли привернути увагу до законопроекту про продовження на 2 роки підвищеного мита на вивіз металобрухту, авторами якого стали Олег Ляшко і Віктор Галасюк.
Радикали встановили рекорд України на підтримку «металургійного закону»
 
Нагадаємо, підвищення мита на вивіз металобрухту минулого року врятувало від зупинки десятки металургійних підприємств по всій країні і вирішило проблему дефіциту сировини на 60%. Верховна Рада підтримала ініціативу РПЛ про продовження дії мита, але Президент хоче накласти вето на цей закон.
Радикали встановили рекорд України на підтримку «металургійного закону»
Олег Ляшко публічно звернувся до глави держави із закликом не перешкоджати розвитку української металургії на догоду МВФ.
 
«Ми вимагаємо від Президента підписати наш закон, який обмежує вивіз металобрухту з України. Український металобрухт має бути на українських підприємствах. Український металобрухт має забезпечувати роботою українських металургів. Ми підтримуємо українських металургів і бажаємо їм нових трудових звершень, стабільної роботи і високих заробітків», - підсумував Ляшко.
 

 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж