Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Теплові лічильники за програмою співфінансування можна встановити лише до початку опалювального сезону

Дольова участь співвласників складатиме 20% Мешканці багатоквартирних будинків міста, в яких ще немає приладів обліку теплової енергії, ще до початку опалювального сезону матимуть змогу на умовах співфінансування встановити загальнобудинкові лічильники обліку. 
 
Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.
 
Рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради затверджено дольову участь співвласників будинку при виконанні робіт по встановленню приладів обліку теплової енергії (20% від загальної кошторисної вартості робіт, а 80% – співфінансування на ці заходи з міського бюджету). 
 
У Чернівцях 596 багатоквартирних будинків з централізованим опаленням, на яких має бути встановлено 820 лічильників обліку теплової енергії. Наразі обладнано лише 334 будинки 495 лічильниками обліку тепла, що складає 56 % від загальної потреби. 
 
Департамент житлово-комунального господарства міської ради звертається до мешканців багатоквартирних будинків активно включитись в процес встановлення загальнобудинкових лічильників обліку тепла на умовах співфінансування. Роботи по встановленню лічильників будуть проводиться тільки до початку опалювального періоду. Ті будинки, де прилади обліку не будуть встановлені до початку опалювального сезону, будуть обладнані лічильниками за рахунок підприємства -надавача послуг, а вартість їх в повному обсязі буде включена у вартість оплати за послуги теплопостачання цього будинку. Тобто повна вартість вузла обліку тепла (а це близько 60 тисяч гривень) ляже на плечі власників квартир. Нарахування за спожите тепло в будинках з централізованим опаленням без лічильників обліку тепла буде здійснюватися, як у жовтні, листопаді та грудні минулого року. 
 
Для встановлення лічильника обліку тепла в багатоквартирному будинку за дольовою участю співвласників (20%) необхідно звернутися до Департаменту житлово-комунального господарства міської ради (вул. Героїв Майдану, 176, ІІІ поверх, кабінет № 59, 63, тел. 52-41-44).

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж